Vnitrostátní a mezinárodní
doprava

1

Rychlost je naší prioritou

Zboží, která naše firma přepravuje doručíme vždy v daném termínu, a to za jakýkoliv podmínek. Snažíme se být v každém směru flexibilní.
2

Bezpečnost přede vším

Na každém kroku dbáme na patřičnou bezpečnost. Všechny naše expedice jsou řádně pojištěny. Plus možnost připojištění.
3

Servisní systém zásilek

Jsme blízko, i když je zásilka daleko. Díky nepřetržitému zákaznickému servisu a dispečerskému systému pro sledování zásilek.
Zeptejte se našich klientů

Sami se můžete přesvědčit o kvalitách, které nabízíme našim klientům. Naše reference klademe vždy na první pozici.

Seznam našich klientů

O společnosti ŠAFRANEXPRES

Jsme zde od roku 1995 a za tu dobu jsme si vybudovali svou profesionální tradici. Zpočátku rodinná firma díky svému neustále se rozrůstajícímu záběru schopností vnitrostátní a mezinárodní dopravy se rozrostla v mezinárodně uznávaného spolehlivého obchodního partnera firem a institucí zvučných jmena značek. Zeptejte se ostatních na naše reference - nemáme ve zvyku sami přesvědčovat ty druhé.
Safran Expres

Rychlost a spolehlivost

Nakládání, skladování a manipulace - jednotlivé požadavky na skladování a uskladnění zboží zajišťujeme po vzájemné konzultaci na konkrétní zakázce. U nás máte možnost domluvit i celní služby, dodávky do zemí mimo EU, zajištění, zaclení a vyclení zásilek, dokladů.Profesionální řidiči jsou pravidelně proškolováni a přezkušováni, samozřejmostí jsou i pravidelné lékařské prohlídky. Staráme se o jejich pohodlí a spokojenost, protože jen tak víme, že je práce baví a my se na ně můžeme spolehnout ve všech směrech.

Představení našeho logistického centra

Rostoucím počtem přeprav a manipulací jsme od roku 2013 až do významného roků 2014 budovali nové moderní logistické centrum. Které je situováno nedaleko města Svitavy.

Nový areál o rozloze cca 3000 m2 disponuje třemi nákladnímy místy. Další významnou částí jsou kanceláře.

Díky vzrůstu poptávce o exportu a rozvoj logistky. Jsme účinily z této investice nezbytný strategický krok.


Zašlete nám nezávaznou poptávku Kontakty
* Pro odeslání formuláře, musí být vyplněný všechny políčka.