Vnitrostátní a mezinárodní
doprava

1

Rychlost je naší prioritou

Zboží, která naše firma přepravuje doručíme vždy v daném termínu, a to za jakýkoliv podmínek. Snažíme se být v každém směru flexibilní.
2

Bezpečnost přede vším

Na každém kroku dbáme na patřičnou bezpečnost. Všechny naše expedice jsou řádně pojištěny. Plus možnost připojištění.
3

Servisní systém zásilek

Jsme blízko, i když je zásilka daleko. Díky nepřetržitému zákaznickému servisu a dispečerskému systému pro sledování zásilek.
Zeptejte se našich klientů

Sami se můžete přesvědčit o kvalitách, které nabízíme našim klientům. Naše reference klademe vždy na první pozici.

Seznam našich klientů

Více o naší dopravě

Safran Expres

Logistika

Nakládání, skladování a manipulace - jednotlivé požadavky na skladování a uskladnění zboží zajišťujeme po vzájemné konzultaci na konkrétní zakázce. U nás máte možnost domluvit i celní služby, dodávky do zemí mimo EU, zajištění, zaclení a vyclení zásilek, dokladů.

Safran Expres

Pojištění

Pojištění odpovědnosti dopravce za přepravovaný náklad na všech vozidlech do hodnoty 6 mil. Kč (po dohodě možnost připojištění).Na každém kroku dbáme na patřičnou bezpečnost. Všechny naše expedice jsou řádně pojištěny.

Safran Expres

Destinace

Belgie, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Irsko, Itálie, Kypr, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemí, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Velká Brtiánie, ...

Safran Expres

Spediční program

Jsme napojeni na mezi národní spediční programy, které nám umožňují v krátkém časovém intervalu zajistit pro vás maximální koordinaci expresní přepravy kusových zásilek po celé Evropě.

Safran Expres

Systém sledování

Díky nepřetržitému zákaznicému servisu a dispečerskému systému pro sledování zásilek, polohy a provozních údajů o vozidle a činnosti řidiče poskytujeme záruku pro veškeré vaše časové i nákladové požadavky. Jsme blízko, i když je zásilka daleko...

Safran Expres

Dozor při manipulaci

Můžete také počítat s profesionalitou a aktuálními znalostmi našich pracovníků, kteří vždy ve správný čas a na správné místo nejen dodají zásilku, ale i pozorně dozorují kvalitu manipulace a další činnosti, které souvisejí s předáním odběratel

Zašlete nám nezávaznou poptávku Kontakty
* Pro odeslání formuláře, musí být vyplněný všechny políčka.